PSÍ HOTEL

PO DOBU NOUZOVÉHO STAVU JE PSÍ HOTEL A VÝCVIK PSŮ POZASTAVEN

Veškeré info na 735 891 996.

S tím, že jsme sídlo firmy v letošním roce přesunuli do Luběnic je spojené i to, že zde budujeme zázemí pro psí hotel, poradenství v oblasti výchovy psů a snad již v dohledné době výcvik bull sportů. Smyslem rozšíření působení firmy je nabídnout kompletní služby pro pejskaře - barfaře. Pokud barfování zvažujete, můžete si u nás buď nechat stravu nachystat na Vámi zvolený počet dnů nebo nám můžete rovnou dát pejska na hlídání s tím, že prvotní navykání na syrové maso bude na nás.

 

CENÍK

PSÍ HOTEL

Každý den 0:00 - 24:00                                  390 Kč/den, od 15.dne 350 Kč/den

Krátkodobé hlídání do 4 hod                          200 Kč

Při hlídání více psů od 1 majitele je cena individuální.

 

VÝCVIK PSŮ

Individuální výcvik dle přání a potřeb majitele                   200 Kč/hod

 

DOPRAVA

Jelikož je psí hotel mimo Olomouc, je možné objednat s hlídáním odvoz i dovoz pejska z místa jeho bydliště. Cena dopravy pro vzdálenost do 20km od Olomouce je 190 Kč. Při větší vzdálenosti je cena individuální.

 

STRAVA

Pokud vyžadujete krmení pejska konkrétními granulemi, je třeba nachystat a předat s pejskem i krmnou dávku na celou dobu pobytu.

Pokud barfujete, stačí se domluvit na velikosti krmné dávky a na případných alergiích nebo jiných specifikacích stravy a cena masa bude připočítána k celkové ceně za pobyt dle platného ceníku FAMILY BARF.

 

PODMÍNKY PRO PŘIJETÍ

Přijímáme jen zdravá zvířata s platným očkovacím průkazem.