DOPRAVA

Mražené maso přepravujeme následujícími způsoby:

1.) Naším autem po Olomouci za 79 Kč. Termín závozu je dohodnutý se zákazníkem telefonicky, vždy v pracovní dny. Při nákupu nad 500 Kč je cena dopravy po Olomouci za 39 Kč. Při nákupu nad 1500 Kč zdarma.

2.) Naším autem po Praze - zatím rozvážíme pouze 1x měsíčně, časem chceme nastavit pravidelné rozvozy po Praze a okolí. Rozvoz je tedy zatím řešen individuálně.

3.) Naším autem na pravidelných trasách v předem daných termínech za 240 Kč, při nákupu nad 2000 Kč zdarma. Pokud Vám nevyhovuje termín závozu, kontaktujte nás prosím na uvedeném telefonním čísle a můžeme vyřešit po dohodě individuálně. Objednávky na rozvoz je možné zasílat do středečního dopoledne, tedy den před závozem.

4.) PPL za 199Kč. Zasíláme od pondělí do středy, aby bylo maso doručeno zmražené. V krabici, bez termoboxu.

5.) Slovensko - několikrát do měsíce zavážíme BARFHOUSE v Trnavě, po trase jsme schopní rozvést i zákazníky na Slovensku. Kdo není na trase Olomouc - Trnava, posíláme přes PPL.

 

TRASY PRAVIDELNÝCH ČTVRTEČNÍCH ROZVOZŮ

Uvedená města jsou uvedena pouze orientačně. Stále platí, že rozvážíme maso až do boudy. Tzn., že každou objednávku od Třince po Kladno bereme individuálně a přiřazujeme na konkrétní trasu 1-4 tak, abychom pokryli co největší část republiky, kterou jsme schopní objet.

 1. (SEVERNÍ MORAVA) - Šumperk - Mohelnice - Zábřeh - Litovel - Jeseník - Bruntál - Rýmařov

- 9.3., 6.4.

2. (VÝCHODNÍ MORAVA, SLEZSKO) - Přerov - Lipník - Hranice - Ostrava - Opava - Frýdek-Místek - Nový Jičín - Třinec

  16.3., 13.4.

3. (JIŽNÍ MORAVA) - Brno - Břeclav - Blansko - Boskovice - Tišnov - Uherské Hradiště - Vyškov - Kroměříž - Prostějov

  23.3., 20.4.

4. (VÝCHODNÍ MORAVA, VÝCHODNÍ A STŘEDNÍ ČECHY) Svitavy - Jevíčko - Moravská Třebová - Žďár nad Sázavou - Pardubice - Hradec Králové - PRAHA - Kladno

- 2.3., 30.3., 27.4.