DOPRAVA

Mražené maso přepravujeme následujícími způsoby:

1.) Naším autem po Olomouci za 79 Kč. Jezdíme nově v pátek během dne, spolu s našimi závozy po republice. Při nákupu nad 1500 Kč je doprava zdarma.

2.) Naším autem na pravidelných trasách v předem daných termínech za 249 Kč, při nákupu nad 3500 Kč zdarma. Pokud Vám nevyhovuje termín závozu, kontaktujte nás prosím na uvedeném telefonním čísle (605 882 755) a můžeme vyřešit po dohodě individuálně. Objednávky na rozvoz je možné zasílat do čtvrtečního dopoledne. Tento způsob dopravy je i pro Prahu. Naše heslo zní: ROZVOZ MASA AŽ DO BOUDY! Níže sice máte rozepsané přibližné trasy, kudy řidič jede, ale podle objednávek na konkrétní rozvoz se trasa upravuje a v té lokalitě dojedeme opravdu až k Vám domů, popř. do práce. Den před rozvozem dostane každý zákazník sms s přibližným časem.

3.) Kurýr - PPL za 199Kč. Zasíláme od pondělí do středy, aby bylo maso doručeno zmražené. V krabici, dostatečně zabalené, bez termoboxu. Další možnost je pak Zásilkovna (pro nemražené zboží)

4.) Slovensko - nově jezdíme 2x měsíčně na Slovensko. Trasu na Ostravu prodlužujeme až do Banske Bystrice, trasa na Brno se jede na Bratislavu. Kdo není na těchto trasách, posíláme přes PPL, popř. individuální domluvou (605 882 755). 

 

TRASY PRAVIDELNÝCH PÁTEČNÍCH ROZVOZŮ

Uvedená města jsou uvedena pouze orientačně. Stále platí, že rozvážíme maso až do boudy. Tzn., že každou objednávku od Třince po Kladno bereme individuálně a přiřazujeme na konkrétní trasu 1-4 tak, abychom pokryli co největší část republiky, kterou jsme schopní objet.

 

1. (VÝCHODNÍ MORAVA, SLEZSKO) - Přerov - Lipník - Hranice - Ostrava - Opava - Frýdek-Místek - Nový Jičín - Třinec - Banska Bystrica 

-  2.8.,

2. (VÝCHODNÍ MORAVA, VÝCHODNÍ A STŘEDNÍ ČECHY) Svitavy - Jevíčko - Moravská Třebová - Žďár nad Sázavou - Pardubice - Hradec Králové - Vrchlabí - PRAHA - Kladno

- 9.8.,

 

 3. (JIŽNÍ MORAVA) - Brno - Břeclav - Blansko - Boskovice - Tišnov - Uherské Hradiště - Vyškov - Kroměříž - Prostějov - Bratislava - Trnava

19.7.,

 4. (SEVERNÍ MORAVA) - Šumperk - Mohelnice - Zábřeh - Litovel - Jeseník - Bruntál - Rýmařov - Hradec Králové - PRAHA

- 26.7.,