O nás

Kdo jsme?

Jsme Family BARF. Od loňského roku jsme začali používat i název PSÍ DOBROTÁRNA.

V našem týmu nás není moc: lidské členy naší rodiny by člověk spočítal na prstech jedné ruky, stejně tak psí posily (všech možných ras i velikostí), které pečlivě dohlíží na všechno, co děláme... O to víc však vše děláme SRDCEM... Začali jsme v roce 2019, kdy jsme otevřeli úplně klasický barfshop. V té době jsme ještě dotahovali schválení výroby a výrobních postupů. Od jara 2020 pak veškerý barf pochází z naší výroby.

Začali jsme před téměř čtyřmi lety s výrobou BARFU (= masa pro psy, tzv. syrová přirozená strava). Jako JEDINÍ VÝROBCI krmiva a psích pamlsků se pyšníme oceněním Haná regionální produkt. Ze všeho nejvíc nám totiž záleží na surovinách, které ve výrobě používáme. V Olomouci máme pronajaté prostory bývalé masny, kde všechny naše psí dobroty vyrábíme, zpracováváme a prodáváme. Každý kousek masa projde našima rukama. Po 2 letech na trhu jsme se rozhodli o první větší posun a tím bylo začít si sami sušit pamlsky. Na našem trhu je víc a víc super-hyper marketů a zahraničních dovozců pamlsků, v jejichž složení je spousta chemie, konzervantů a dochucovadel. To ale pro žádného psa není přirozené a už vůbec ne vhodné. Proto jsme začali sami sušit. Šetrně k surovině a k bříškům našich chlupáčů. Naše mlsky jsou bez laktózy, lepku, konzervantů a jiných dochucovadel. Naše sušenky jsou pak navíc plné bylinek, takže pejskům přináší další přidanou hodnotu.Někdo by si myslel, že je pak nebudou chlupáči baštit, ale protože jsou plné masa (ne mouky jako konkurence), tak i vybíravý jazýček si pochutná.

Kde nás najdete?

 

Rádi Vás uvítáme v OLOMOUCI na adrese Rejskova 1 (tram zastávka Husův sbor), nebo v PRAZE (Vršovická 18, Praha 10). Často jezdíme také na nejrůznější psí akce a výstavy. Sledujte naše sociání sítě, o veškerém dění u nás Vás vždy s předstihem informujemeJ Pokud to i přes to máte k nám daleko, využijte tras našich pravidelných rozvozů AŽ DO BOUDY; rádi Vám dovezeme maseno, dobroty nebo pamlsky.

Proč to děláme?

Protože naši psi nejsou jen domácí mazlíčci; naši psi jsou plnohodnotní členové našich rodin. Chceme, aby se všichni, kdo s naší myšlenkou souzní, cítili jako součást naší „FAMILY“. Chceme, aby se naši zákazníci u nás na prodejně cítili dobře. Aby kdykoliv mohli přijít k nám s pejskem pamlsky očuchat, případně i rovnou ochutnat. Snažíme se o lidský přístup. Chceme pejskům všech tvarů a velikostí dopřát jen to NEJLEPŠÍ! Rádi s Vámi mluvíme, potkáváme se a ze všeho nejraději hladíme a drbeme Vaše chlupáče.

V čem jsme jiní?

Stojíme si pevně za tím, co prodáváme, protože přesně víme, z čeho naše dobroty vyrábíme a co obsahují. Naše výroba podléhá kromě chlupatého dozoru také přísnému dohledu Krajské veterinární správy Olomouc, Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského a Státního veterinárního ústavu Praha.

... a něco navíc...

Jsme plni nápadů, stále něco nového vymýšlíme, zlepšujeme se, rozrůstáme se... Tak račte vstoupit do světa PSÍ DOBROTÁRNY...