Věrnostní program

Jsi aktivní na sociálních sítích?

Fotíš rád/ráda, točíš vtipná videa, vytváříš reels či originální storýčka?

Máš chlupatého ochutnávače a milovníka psích dobrot?

Líbí se ti, co děláme?

 

Pak čti dál a zapoj se do našeho věrnostního programu!

Dlouho jsme vymýšleli, jak začít odměňovat naše zákazníky za jejich přízeň. Různých soutěží už bylo taky dost, ale my jsme chtěli zkusit něco jiného. V principu jde o to, že budeme evidovat všechny naše zákazníky, kteří o nás točí videa, píšou recenze a příspěvky. To sepíšeme do tabulky a za každý takový příspěvek dostane jeho autor počet bodů. Svoje body pak jednou za čas může vyměnit za naše dobroty a nebo je vymění "za kačky na dobrou věc". Tzn. že nám napíše, že chce své body vyměnit za příspěvek do kasičky na organizace, které v tomto roce podporujeme. Ano, zatím akci spouštíme na rok 2023.

 

Pravidla:

1.) Každý příspěvek, který o nás uděláš a ve kterém budeme označeni (familybarf_psidobrotarna), bude zařazen do věrnostního programu. Pamatuj, že příspěvky, které mají delší trvání než 24hod, mají nárok na bonusové body za počet srdíček/liků.

2.) Za každý příspěvek můžeš získat 1-10 bodů.

  • 2 body dostaneš za příspěvek s naším výrobkem
  • další 3 body za to, když bude příspěvek točený/focený na jedné z našich prodejen nebo na našem stánku na nějaké akci. A že těch akcí letos bude! A po skoro celé republice, takže určitě nebude problém nás někde najít.
  • další 3 body můžeš získat za originalitu. Za to, že sebe nebo svého chlupáče naaranžuješ do stylového prostředí/kostýmu nebo uděláš příspěvek jakkoliv jinak tematický nebo jedinečný. V tomto se opravdu meze nekladou.
  • 2 bonusové body pak přidělíme na konci těm, kteří měli se svým videem/příspěvkem největší ohlas. Takže pokud uděláš jen příběh, který druhý den zmizí, nemůžeš tyto body získat.

 

3.) Své body si můžeš kontrolovat v tabulce, kterou budeme vždy na konci měsíce aktualizovat.

4.) Získané body pak můžeš kdykoliv vyměnit za odměny. Ty budeme postupně rozšiřovat, až zjistíme, jak nám to funguje a jaké body jsou naši aktivní zákazníci schopní nasbírat.

5.) Ceny za body:

  • 20 získaných bodů - sáček pamlsků (masíčka) o váze 50g - 80g, dle vlastního výběru
  • 40 získaných bodů - krabička dobrot (mix 200g sušenek s bylinkami)
  • ...

 

 

 

jméno body
REGULUS 9
BEBEGIM_THEFRENCHIEBULLDOG 8
DAISY AND DINDA 8
BAXI_MOK_2021 6
LIFE OF BOC.MIA 4
V URBANKOVA  4
DENISA.TITKOVA 2
GALAXY OF ADVENTURE  KENNEL 2
ŠÁRKA BÍLKOVÁ 2
DOG(MA) - PSI_FYZIO 2
AKIM THE AUSSIE 2
TERY RACKOVA 2
RICKY THE HUSKY 2
OLLIE HUGILLATOS 2
ŽIVOT S OVEČKAMI 2